Prodej na amazonu z české republiky

Amazon je skvělý způsob, jak nastartovat prodeje v zahraničí bez vlastního e-shopu, nebo jako doplňkový kanál. Seller Fulfilled Prime je program, který umožňuje prodávajícím zasílat zboží bez využití Amazon skladu.

Alternativa fulfilment by amazon

AMAzon Prime: Cesta k milionům zákazníků navíc

Více než čtvrtina dospělých lidí ve Velké Británii využívá aktivně Amazon Prime. To znamená celých 15 milionů zákazníků na pár kliknutí! Podle dat od samotného Amazonu přináší obchodníkům prodeje v režimu Prime nárůst objednávek až o 50%.

ZÍSKÁVEJTE Buy Box častěji

Mít u svého výrobku zobrazený takzvaný Buy Box, neboli tlačítko “Kupte nyní” je při prodejích na Amazonu jasnou cestou ke zvýšení prodeje. S rostoucím počtem nákupů prostřednictvím mobilních telefonů stoupá jeho výzanm ještě víc. Pokud je ale na Vašem pískovišti velká konkurece, Buy Now získají jen ti nejlepší. Rychlá a spolehlivá přeprava objednávek je jedním ze základních kamenů úspěchu při získání Buy Boxu.

výhody seller fulfilLed prime

žádné pokuty za dlouhodobé skladování

Některé produkty se jednoduše neprodávají tak rychle jako ostatní. To je v pořádku. Neutrácejte proto peníze za skladování zboží, které se neprodá do 365 dnů. U nás Vám žádné zvýšené náklady za neprodané zboží nehrozí. Tečka.

požadavky na balení a čárové kódy

Nenechte se svazovat byrokracií a náročnými pravidly pro přípravu zboží k FBA. Kvůli obrovským objemům, které procházejí sklady Amazonu, má tenhle kolos přísné požadavky na čárové kódy, štítky, balení i způsob dodání. My chápeme, že tohle je pro mnohé firmy nadbytečná zátěž.

Využívejte ZÁKAZNiCKOU PODPORU AMAZON

Seller Fulfilled Prime zákazníci využívají stejnou skvělou podporu jako objednávky provedené přes FBA. Jak non-stop chat, tak bezplatná telefonní linka jsou tu od toho, aby se měl Váš zákazník jako v bavlnce. Směle do toho!