LOGISTIKA PRO E-SHOP

Komplexní podpora Vám umožní obsluhovat zákazníky stejně, jako s vlastním zastoupením.
Přesné a včasné doručení každé objednávky je polovina úspěchu.

logistické služby na míru

Spolupracujeme s klienty ze Střední Evropy i Velké Británie a provázíme je jejich úspěchem.

Žádný prodejce není příliš malý pro NaŠE fulfillmentOVÉ služby

Sami dobře víme, co e-commerce znamená – na vašem seznamu máte milión úkolů a logistika objednávek je jeden z těch nejtěžších! Náš individuální přístup k potřebám klientů znamená, že můžete poslat 1 objednávku denně nebo několik stovek. Ať tak či onak, podpoříme Vás!

shoptet, shopify nebo vlastní e-shop, zvládneme vše

Provozujete svůj obchod na Shoptetu, Shopify, Magento nebo máte třeba vlastní řešení? Ať už používáte kterýkoliv systém, najdeme společně způsob, jak hladce předávat objednávky.

Personalizované fulfillment služby

Promluvme si o tom, co přesně pomůže Vám prorazit na Britském trhu. Řešení je potom na dosah.

Standardní nebo individuální balení

Rozumíme, že Vaše speciální balení umocňuje zákazníkův zážitek z celého nákupu. Pokud máte obalové materiály na míru Vašim produktům, rádi je použijeme pro odeslání. Preferujete naopak standardizované kartony? Můžete si vybrat z více velikostí, které již máme skladem.

vychystání a balení zásilky

Kompletace objednávky znamená víc než jen posbírat několik předmětů a vložit je do krabice. Pokud například objednáváte zboží od více dodavatelů a potřebujete produkty přebalit, změnit štítky anebo odstranit nadbytečné folie, spolu to zvládneme! Stejný postup jednoduše nevyhovuje všem a na rozdíl od největších hráčů v oboru můžeme takovou flexibilitu jednoduše poskytnout.

Fulfillment pro e-shop, který Vám ušetří peníze

Ušetřete na poštovném i balicím materiálu.

Plaťte pouze za odeslané objednávky

Žádné skryté poplatky a náklady! Účtujeme Vám pouze předem dohodnutou cenu za sklad a odeslání výrobků. Společně připravíme systém balení, kde se soustředíme na snižování nákladů za každou poslanou objednávku.

Užijte si velké slevy

Nabízejte svůj sortiment zákazníkům Velké Británii i Irsku. Pro obě země má Royal Mail vhodné doručovací služby. Po Británii zvládnete svým zákazníkům dodat jejich objednávku již do 24 hodin včetně soboty! Navíc máme díky ročním objemům až 25% slevu na poštovné, kterou přenášíme na naše klienty.

Reverzní logistika i kampaně

Vratky ze zahraničí, reklamace, ale také letáková kampaň v objednávce. Vyřešíme!

Reklamace objednávek

Stává se to i těm nejlepším, prodejce nebo zákazník se s objednávkou utne a vracení zboží nebo reklamace je pak nasnadě. Nedělejte si starosti se správou vratek či reklamací a nechte zpětnou logistiku na nás. Zákazník zabalí a odešle produkt do našeho skladu, my potvrdíme doručení, Vy vratíte peníze zákazníkovi. Jednoduché.

letákové kampaně nebo dárek k nákupu

Kromě balení samotného zboží dokážeme objednávku také personalizovat: chcete k balíčku přidat samolepky, dárek k nákupu nebo třeba soutěžní leták? I s takovými požadavky na balení si poradíme.

podpora v začátcích

Těší nás, že jste se rozhodli uvést své produkty na trh ve Velké Británii a my můžeme být u toho! Jsme s Vami na každém kroku, abychom se ujistili, že všechno běží jako na drátkách. Každému z našich klientů přidělujeme onboarding parťáka nebo parťačku. Ti jsou to od toho, aby zodpověděli všechny vaše otázky a zajistili Vaší firmě veškerou podporu, kterou do začátku potřebujete.