FULFILLMENT subscription boxů

PROČ předplatné balíčky S NÁMI?

Předplatné balíčky, neboli subscription box, je krásný způsob, jak zvýšit množství opakovaných nákupů a budovat komunitu kolem téměř jakéhokoli typu produktu. Ve srovnání s jednorázovými objednávkami je obvykle dlouhodobá finanční hodnota nákupu u zákazníka mnohem vyšší. Vy navíc těžíte z úspor z rozsahu. Předplatná májí ale také svá specifická úskalí. S logistickým řešením třetích stran se můžete zaměřit na jádro vašeho podnikání: produkt a zákazník.

První kroky

Seznámení s vámi a vašimi boxy

Model předplatného má svá specifika a probrat je před zahájením procesu onboardingu je způsob jak si nezadělat na budoucí problémy. Během hlubších rozhovorů si prodejme Váš konkrétní obchodní model a cíle. Následně nastíníme možné kroky, které je třeba pokrýt, než začnete.

Nastavení procesu a definice balíčku

Ať už prodáváte přes Cratejoy, Subbly nebo jiný prodejní kanál, definování prvních několika týdnů vám ušetří spoustu starostí. Projdeme společně Vaše požadavky na sestavování setu, balení a celkovou úpravu balíčků.

Příprava na odesílání subscription boxu

Onboarding a načasování

Každý z našich klientů má k dispozici našeho parťáka či parťačku. Jejoch úkolem je být klientovi po ruce během jejich onboardingu do našeho centra. Při něm také společně vytvoříte přibližnou časovou osu na nadcházejících několik měsíců, definujete cílové termíny dodání a přibližné očekávané objemy. Ty se mohou později změnit, ale mít před očima plán pomáhá udržet věci v chodu.

přejímka zboží a kontrola kvality

Až dostaneme Vaše zboží, výrobky vybalíme a provádíme kontrolu kvality. Dorazilo vše v pořádku a v očekávaném počtu? Máme dostatečné zásoby pro nadcházející odesílku? Před datem odeslání zkontrolujeme, zda je vše připraveno, a nachystáme vše pro kompletaci boxů.

Doprava

vychystávání subscription boxů

Více než kdekoli jinde vyžaduje model předplatného skvělý zážitek ze samotného nákupu. Před odesláním vytvoříme vzorovou sadu, nafotíme ji a předáme Vám ke schválení. Poté začneme s balením: kompletujeme zboží, přidáme propagační materiály a zalepíme krabičku.

Odeslání předplatného zákazníkům

Vaše předplatné krabičky rozesíláme Britskou poštou Royal Mail a jejich službou dle Vašeho výběru. Váš onboarding parťák či parťačka Vás na konci každého cyklu informuje o případných věcech, které je třeba vyřešit. Tím může být dohledání nedoručitelných adresátů, nebo dodání zboží tam, kde jsou zásoby nízké.